HOT trendy: Čím více, tím lépe! Sponky do vlasů jsou zpátky v plné parádě

Date:

Share post:

Vzpomínáte si, když jste jako malá holka nosila ve vlasech různé barevné sponky? Nostalgie není na místě. Tento ozdobný trend se totiž v plné síle hlásí opět o slovo!

Sponky do vlasů jsou novým trendem: Jak je nosit?
Sponky do vlasů, které ještě před několika lety patřily téměř výlučně malým slečnám na uchycení jejich dětských vlásků, se těší stále větší oblibě iu dospělých žen. Aktuální vlna sponek se vyznačuje skutečným vkusem a elegancí.

Ať už máte dlouhé vlasy, nebo účes na chlapce, vlasové doplňky se vám určitě sejdou. Sociální sítě nám v poslední době servírují spoustu inspirace, ze které si to své vybere každá z nás. V kurzu jsou kamínky, jasné barvy, zvířecí, ale i dětské vzory.

Nebojte se experimentovat. Čím uletenější kombinace, tím lépe. Nezapomínejte, že doba, kdy jste nosili jednu, maximálně dvě sponky, je nenávratně pryč. Dnes už platí jednoduchá rovnice: čím více, tím lépe.

Módní i praktické
Staronový trend mezi vlasovými doplňky nabírá na oblíbenosti (i) díky své variabilitě. Kromě toho, že sponky efektně dozdobí váš účes, mají i praktickou funkci – vlasy udrží přesně tam, kam si je připnete. Mezi nejžhavější kousky patří sponky poseté drobnými perličkami. Vybírat můžete z těch menších, vhodnějších pro konzervativnější povahy, ale stejně tak z větších, ba přímo masivních typů, díky kterým budete zářit už z dálky.

Barva, která dominuje
Sortiment sponek a vlasových doplňků je vskutku pestrý, různé značky vlasových doplňků přicházejí nejen se sponkami potaženými semišem, ale pozitivní ohlasy vyvolávají také spony s originálními nápisy, které účes oživí a mohou být skvělou volbou například na večírek.

Doplnit je víte dalšími perlovými sponkami, protože v tomto ohledu dávno neplatí, že méně je víc. Mimochodem, věděli jste, že nejoblíbenější barvou sponek je zlatá? Na stojanech v prodejnách objevíte i sponky či pinetky stříbrné, vylepšené o různé kovové nápisy, které tím zlatavým silně konkurují.

Kreativitě se meze nekladou
A jaké sponky se vyplatí koupit, abyste upoutali okolí ihned na první pohled? Jsou to sponky s perličkami, s nápisem, se vzorem zvířecí srsti, ve zlato-růžovém tónu či potažené semišem. Na trhu dostat koupit spoustu vzorů, barev, materiálů, velikostí. Je více než jisté, že vždy najdete sponky vhodné pro doplnění jakéhokoli outfitu.

V hlavní roli pinetky
Staré dobré pinetky má doma každá dlouhovláska, obvykle je používáme k upevnění jednotlivých pramenů a schováváme je pod vlasy. Letos to ale zkuste jinak! Nebojte se pinetky ukázat. Ať už zvolíte obyčejné černé, zlaté, stříbrné, případně barevné, skvěle vám poslouží jako módní doplněk.

Jak si sponkami efektně dozdobit účes?
U luxusních, moderních sponek stačí, když je zapnete po straně hlavy, ale pokud byste přece jen toužili vykouzlit o něco zajímavější výsledek, přinášíme vám dalších pár tipů. Vyzkoušejte zvlnit dva pramínky vlasů podél obličeje a následně je sepněte na temeni hlavy dvěma různými zdobenými pinetkami tak, aby se uprostřed křížily.

Korálkovou či perličkovou sponku lze přichytit i pro upevnění drdolu a použít lze i pro ozvláštnění ohonu. Pravdou je, že sponkami lze dozdobit i ten nejfádnější účes, nebo je použít místo čelenky. Dovoleno je přece všechno…

- Reklama -PR články

Další články autora

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří v souvislosti se širokým spektrem jejich pozitivních účinků. Které...

Jak si zajistit pohodlí a zábavu v párty stanu: rady a doporučení pro dokonalý večírek

Zorganizovat dokonalý večírek, na který se ještě řadu měsíců vzpomíná, nemusí být úplně jednoduché. Na co všechno byste...

V Austrálii byly objeveny kosti obřích orlů. Byli tak velcí, že dokázali ulovit kořist velikosti klokana

V minulosti byla mnohá zvířata mnohem větší než dnes. A nemusíme zde ani zmiňovat největší tvory historie, tedy...

Proč je nutné udržovat vodu v bazénu v letních měsících čistou?

Letní měsíce jsou ideálním obdobím pro koupání v bazénu, ale také jsou dobou, kdy narůstá riziko alergických reakcí...